C hepatīta pacientu apvienība

Kas ir pacintu apvienība, tās mērķi un līdz šim paveiktais darbs

 

C hepatīta pacientu apvienība

Izmisums, neziņa un bailes ir pirmās sajūtas, kas parasti rodas cilvēkam, kurš uzzinājis par savu diagnozi – C hepatīts. Rodas neskaitāmi jautājumi, uz kuriem gribas saņemt atbildes tūlīt, taču ne vienmēr ārsts ir pieejams uzreiz un ne vienmēr viņam ir gana daudz laika, lai pastāstītu par visu, kas pacientam aktuāls.

C hepatīta pacientu apvienība ir izveidota, lai apvienotu cilvēkus, kuri saskārušies ar šo vīrusa slimību. Tā ir bezpeļņas organizācija, kuras mērķis ir sniegt atbalstu C hepatīta pacientiem un informēt viņus par jaunākajiem sasniegumiem C hepatīta ārstēšanā.

Tāpat pacientu apvienības biedrības mērķis ir vienot C hepatīta pacientu tuviniekus, ārstus un citus cilvēkus kopīgam darbam, lai risinātu ar slimību saistītos jautājumus un padarītu labāku C hepatīta pacientu ikdienu. Apvienība kopā ar sadarbības partneriem pārstāv pacienu intereses sarunās ar valsts iestādēm un likumdevējiem.

C hepatīta pacientu apvienība tiecas sekmēt pacientu izglītošanu, aprūpi un ārstēšanu, kā arī sniegt informāciju sabiedrībai saistībā ar C hepatītu. Ar savu darbību apvienība piesaista arī citu organizāciju un valsts institūciju uzmanību, lai veicinātu ar infekciju saistīto problēmu risināšanu.

Kristaps Kaugurs

Kristaps Kaugurs

C hepatīta pacientu apvienības vadītājs

Olita Mengote

Olita Mengote

Hepatīta biedrības vadītāja (līdz 2015)

Sazinies ar mums epastā

7 + 2 =